Pekin Xinyingyue Güzellik Ekipmanları Bilim Ve Teknoloji Co, Ltd

Yüksek Kaliteli Güzellik Ekipmanları Profesyonel Üretici

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Beijing Xinyingyue Beauty Equipment Science And Technology Co., Ltd.

Beijing Xinyingyue Beauty Equipment Science And Technology Co., Ltd.

Şirketin Resepsiyon
Dış Ticaret Bölümü
Ev içi kullanımına yönelik ticaret departmanı

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İthalatçı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Diğer
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : XYY
No. Çalışanları : 50~100
Yıllık satış : 200 million -201 million
Yıl kurulan : 2009
İhracat p.c : 80% - 90%

Pekin Xinyingyue Güzellik Ekipmanları Bilim Ve Teknoloji Co, Ltd araştırma, üretim, satış entegre profesyonel bir yüksek teknoloji şirketi ve optik tıbbi malzeme ve güzellik ekipmanları satış sonrası servis. Biz uluslararası işbirliği ve Avrupa ülkeleri, Amerika Birleşik Devletleri ve Asya ülkelerinde lazer ve ışık enerjisi araştırma merkezleri ile teknik alışverişini yürütüyoruz.

Ürünlerimiz SHR OPT IPL makineleri, CO2 fraksiyonel lazer makineleri, HIFU makineleri, 808nm diyot lazer makineleri, Q nd yag lazer makineleri, vakum kavitasyon ve cryolipolysis zayıflama makineleri, cilt analizörü makineleri, vb geçti. yüksek teknoloji, keskin piyasa kavramı ve farklı yönetim yöntemlerine bağlı olarak, ilk kozmetik alanında optik enerji uygulayarak atılım getirmek ve uluslararasılaşma doğru hareket için yüksek teknolojili spektral sistemlerin serisi başlattı.


Biz bilgisayarlı yönetimini tanıtan ve modernize edilmesi için çalışıyoruz, gelişmiş tasarım konsepti ile yenilik yapıyoruz. Biz her zaman "Sürekli bir Uluslararası Marka Yaratmak, bir ünlü markası ile başarılması, sürekli Teknoloji güncellenmesi, Müşteriler için Değer Yaratmak" Tenet uygun ve uluslararası stratejileri ile kurumsal gelişmesine öncülük.

Bizim distribütörler için OEM ve ODM hizmeti sunuyoruz. Biz içtenlikle distribütörler olmak ve bizimle uzun vadeli bir ilişki kurmak kredi şirketi hoş geldiniz!

Pekin Xinyingyue bilim ve teknoloji şirketi soruşturma edilir!


Neredeyse 10 yıldır diğer Çinli tedarikçiler Pekin Xinyingyue OEM ve ODM, ve daha sonra kendi markasını yarattı ve ürünlerini tanıtmak için dünyanın en büyük B2B web sitesi ile işbirliği - güzellik makineleri. biz de çince markt için güçlü bir ekibimiz var. Bu, dikkate değer başarılar elde iyi bir üne yurtiçinde ve yurtdışında hem de kazandı.

Beijing Xinyingyue güzellik ekipman bilim ve teknoloji A.ş. Kültür hizmetidir.

Beijing Xinyingyue ana hizmet makineleri yaygın olarak yüksek kalitede uluslararası pazar için kullanın ve sonra mümkünse hizmet tüm makineler için Pekin Xinyingyue ve diğer üreticiler tarafından sağlanan tedarik güzellik üretiyor. Ve OEM ve ODM distribütörler gereksinimlerine göre.

Beijing Xinyingyue müşterileri içerir Distribütörler, toptan, Bayiler, son kullanıcılar güzellik salonları, güzellik stüdyosu, güzellik spa, güzellik okulu, otel gibi bazı Enstitüsü ve bazı kişiler.

Kazan-kazan Pekin Xinyingyue ther hizmet kuralı bu. Müşteriler ve Pekin Xinyingyue parlak hayatlarının her ikisi de ulaşmak için yardım.

İletişim bilgileri
Beijing Xinyingyue Beauty Equipment Science And Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. chen

Tel: 86--1861297-6558

Faks: 86-010- 5335-0885

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin Message not be empty!