Ana sayfa

Gorgeous Beauty Equipment Manufacture Fabrika turu

Sertifika
Çin Gorgeous Beauty Equipment Manufacture Sertifikalar
Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  Muhteşem şirket, güzellik ekipmanlarının Ar-Ge, üretim, satış ve servisini entegre eden profesyonel bir güzellik ekipmanı üreticisidir.

   

  Zengin ürün sistemi: Pazar değişiklikleri karşısında güzellik ekipmanlarının araştırma ve geliştirme trendini hızlı bir şekilde ayarlamamızı ve tüketiciler için daha uygun ürünler üretmemizi sağlar.
  Güçlü bilimsel araştırma gücü: Onlarca profesyonel ve bağımsız araştırma ve geliştirme ekibi bulunmaktadır.
  Modern üretim hattı: Modern fabrikalara ve üretim hatlarına sahiptir ve standart bir yönetim sistemi uygular.Birinci sınıf satış sonrası hizmet: Müşterilere hizmet ve yardım sağlamak için standartlaştırılmış süreçlere sahibiz.
  Pazarlama: Birçok yüksek kaliteli pazarlama planlama yeteneğini bir araya getirmek.

   

  Gorgeous Beauty Equipment Manufacture fabrika üretim hattı 0

  Gorgeous Beauty Equipment Manufacture fabrika üretim hattı 1

 • OEM / ODM

  Eğitim:Kullanım kılavuzu ve operasyon videosu sağlanmaktadır.Çevrimiçi yüz yüze eğitimi destekleyin.

  Garanti:Ana makinede üç yıl garanti verilmektedir.Kollar, tedavi başlıkları ve parçalar için altı ay ücretsiz değiştirme garantisi.

  Satıştan sonra:Zamanında hizmetleriniz için profesyonel bir teknoloji destek ekibimiz var.Telefon, web kamerası, çevrimiçi sohbet (Google talk, Facebook, Skype) ile ihtiyacınız olan yardımı zamanında alabilirsiniz.Makinede herhangi bir sorun olduğunda lütfen bizimle iletişime geçin.En iyi hizmet sunulacak.

  OEM/ODM:Size daha iyi OEM ve ODM hizmetleri sunabiliriz.Birçok deneyimli tasarımcı ve mühendis ve birçok üretim hattından oluşan kendi Ar-Ge departmanımız var, bu nedenle ihtiyaçlarınıza, fikirlerinize ve örneklerinize göre size yüksek kaliteli güzellik makineleri sunma kapasitesine sahibiz.

  paket:Güzellik ekipmanlarımızın farklı paketleri var: karton kutu, alüminyum alaşımlı ve ahşap kutu.
  Hangi paket olursa olsun, kutunun içinde nakliye sırasında makineyi korumak için soğuk köpük vardır. Bu nedenle makinenin herhangi bir zarar görme endişesi yoktur.

  Gönderi:Makineyi hava yoluyla kapıdan kapıya servisle 3-7 iş günü içinde teslim edin.

   

  Gorgeous Beauty Equipment Manufacture fabrika üretim hattı 0

 • Ar-Ge

  Muhteşem Güzellik Ekipmanları İmalatı, Çin'deki en büyük OEM özelleştirilmiş üst düzey güzellik ekipmanı üreticilerinden biridir.Çok fazla klinik deneyim: Ar-Ge ve üretim, ortaklarımıza yeterli kar marjı bırakmak için üretim maliyetlerini ve kullanım maliyetlerini büyük ölçüde azaltmamızı sağlayan çeşitli sağlık ekipmanları biriktirdi.

   

  Gorgeous Beauty Equipment Manufacture fabrika üretim hattı 0

İletişim bilgileri
Gorgeous Beauty Equipment Manufacture

İlgili kişi: Miss. Alita

Tel: 19909273639

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)