Mesaj gönder
Ana sayfa ÜrünlerHIFU Güzellik Makinesi

Özel Kompakt HIFU Güzellik Makinesi Vajinal Sıkma 2'si 1 Arada 7D

Sertifika
Çin Gorgeous Beauty Equipment Manufacture Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Özel Kompakt HIFU Güzellik Makinesi Vajinal Sıkma 2'si 1 Arada 7D

Özel Kompakt HIFU Güzellik Makinesi Vajinal Sıkma 2'si 1 Arada 7D
Özel Kompakt HIFU Güzellik Makinesi Vajinal Sıkma 2'si 1 Arada 7D Özel Kompakt HIFU Güzellik Makinesi Vajinal Sıkma 2'si 1 Arada 7D Özel Kompakt HIFU Güzellik Makinesi Vajinal Sıkma 2'si 1 Arada 7D Özel Kompakt HIFU Güzellik Makinesi Vajinal Sıkma 2'si 1 Arada 7D Özel Kompakt HIFU Güzellik Makinesi Vajinal Sıkma 2'si 1 Arada 7D Özel Kompakt HIFU Güzellik Makinesi Vajinal Sıkma 2'si 1 Arada 7D

Büyük resim :  Özel Kompakt HIFU Güzellik Makinesi Vajinal Sıkma 2'si 1 Arada 7D

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: OEM
Sertifika: CE
Model numarası: Omg207
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: USD+799+set
Ambalaj bilgileri: karton ambalaj, hava kutusu ambalajı
Teslim süresi: 7-15 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, L/C
Yetenek temini: 100+set+ay

Özel Kompakt HIFU Güzellik Makinesi Vajinal Sıkma 2'si 1 Arada 7D

Açıklama
Anavatan:: Shaanxi, Çin Tip:: Masaüstü, Kırışıklık Karşıtı Ultrasonik Makine
Hedef Alan:: Yüz, Vücut, Gözler, Boyun/Boğaz, Dudaklar, Bacaklar/Kollar, vajinal İşletim sistemi:: Ultrasonik
Özellik:: Şişlik Önleyici, Cilt Sıkılaştırma, Kırışıklık Giderici, İşlev:: yüz gerdirme
Başvuru:: Ticari, Beauty SPA Güzellik Salonu Ana Sayfası
Vurgulamak:

HIFU Beauty Machine 2 In 1

,

HIFU Beauty Machine 7D

,

Vücut hifu vajinal sıkma makinesi

 

                                           Yüz Germe Vajinal sıkma 2 In1 7D hifu Makinesi

 

Özel kompakt Makine Yüz Germe Vajinal sıkma ile 7d Hifu 2 In1 7D hifu Makinesi

 

Genel Bakış2 In1 7D hifu Makinesi

 

7D çok hatlı ultrasonik güzellik makinesi, Thermage ultrasonik güzellik makinesinden sonra daha yetkili ve üst düzey bir yaşlanma karşıtı sistem aletidir.Bu teknik, kansız, ameliyatsız, yara izi bırakmayan, invaziv olmayan ve geleneksel yüz yaşlanma karşıtı çeşitli etkilerinin yerini alıyor.Kırışıklık azaltma prosedürleri, yüz germe, gıdı kaldırma, sıkılık, kırışıklıklar, cilt sıkılaştırma ve daha fazlasını içerir.Yüz ve vücut bölgelerinin yaşlanma ve sarkma sorunlarını tamamen çözün, konturu yeniden şekillendirin ve gençliği geri kazanın!Önceki tek oyuncu ile karşılaştırıldığında, hat teknolojisi etkisi daha dayanıklıdır.Gizlilik, özel lazerden sonra daha yetkili ve üst düzey özel yaşlanma karşıtı bir araçtır.Bu teknikte kanama yok, bıçak yok, yara izi yok, travma yok ve yüksek güvenlik.Kadınların vajinal doku yırtılması, zedelenmesi, kuruluğu, gevşemesi vb. sorunları çözmek için tasarlanmıştır.

 

Yeni en son ürünümüz ikisi bir arada güzellik aletimiz cilt sıkılaştırma, kırışıklık giderme, vücudu şekillendirme, Pudendum'u sıkılaştırmanın dört mükemmel etkisini elde edebilir. İkisi bir arada güzellik aletinin en gelişmiş kısmı, en gelişmiş ultrasonik enerjinin kullanılmasıdır. derinin SMAS tabakasına derinlemesine nüfuz eder, kolajenin hemen kasılmasına ve kolajen lif ağını uyarmasına neden olur, böylece alt tabakadan cilt elastikiyetini arttırır (kendi kendini onarma mekanizması daha güvenlidir). Bu, yüz bakımı için en güvenli ve en etkili yoldur. Güzellik endüstrisinde cilt yaşlanması ve sarkması ve Vajinal gevşeme.ikisi bir arada güzellik aleti, büyülü kırışıklıkları kaldırma ve Vajinal sıkılaştırma etkinliği, güzellik endüstrisindeki yetkili kurumlar tarafından kabul edildi ve genç gençliğin mucizesi olarak biliniyor!7D'yi mahremiyetle birleştirmek sadece yüzü sıkılaştırmak, kırışıklıkları gidermek ve yaşlanmaya direnmekle kalmaz, aynı zamanda kadının mahremiyetini de sıkılaştırır.Yani yüz gençleştirme, aynı zamanda kız gibi özel kompakt ihale kaygan, bir enstrüman, çifte seçim var.

 

Prensiparasında2 In1 7D hifu Makinesi

 

İkisi bir arada cihaz, derinin derin katmanında SMAS fasya tabakasına etki eden, kollajenin hemen büzülmesine neden olan, kollajen rejenerasyonunu ve yeniden yapılanmasını teşvik eden derinin derin katmanında yaklaşık 10.000 pıhtılaşma noktasına nüfuz etmek ve üretmek için yüksek enerji odaklı ultrason kullanır. ve geliştirmek için yeni bir kollajen lif ağı oluşturur
derinin altından cilt elastikiyeti.İkisi bir arada cihaz, enerjiyi epidermis, fasya ve kollajen tabakasına doğru bir şekilde odaklamak için farklı derinliklerde (1.5 mm, 2.0 mm, 3.0 mm, 4.5 mm, 6.0 mm, 9.0 mm, 13.0 mm) problar kullanır;4.5mm, protein pıhtılaşma reaksiyonu üreten, böylece merkez olarak pıhtılaşma noktası çevresinde gerilim oluşturan ve fasyaya gerilim uygulayan deri altı fasya tabakasında bulunur.Kas katmanları, şekillendirme, kaldırma ve sıkılaştırmanın en iyi etkisini elde etmek için büyür ve çeker;3.0mm, cildi kademeli olarak sıkılaştırabilen ve iyileştirebilen ve elastikiyeti geri yükleyebilen kolajen rejenerasyonunu uyarmak için deri altı kolajen tabakasına etki eder;sarkmanın neden olduğu yüz kırışıklıkları;tek işlem, kapsamlı yüz sentezi Tüm konturu yukarı çekin ve sıkın.Gizlilik, tedavi başlığının farklı derinliklerinin (3.0 mm, 4.5 mm) kullanılması, vajinal kollajen tabakasına odaklanan kesin enerji, fasya tabakası, yaklaşık 60 derece ila 70 derece termal etki üretmek için makine kullanımı, teşvik vajinal derin mukozal kollajen lif rejenerasyonu ve fasya kasılması, yeni hassas doku üretimini arttırır, değişir.Vajina kuru ve büzücüdür, cinsel ilişki sırasında vajinal mukus salgısını arttırır ve vajinal nem ve hassasiyet sağlar.Esas olarak vajinal doku rüptürü, hasar, kuruluk, idrar kaçırma, gevşeme ve kapsamlı tedavi için diğer sorunlar için vücudun yenileyici hücrelerin onarımını başlatmasını tetikler.Son olarak vajinal gevşemeyi hafifletme ve çözme amacına ulaşılır.Enerji epidermis üzerinde süzüldüğünden, buna gerek yoktur.
mukozal tabakanın yaralanması ve duyusal mukoza tabakasının yaralanmasının neden olduğu enfeksiyon hakkında endişelenmek.Özel fonksiyonel aletler, probu operatör aracılığıyla vajinaya uzatır ve vajinal kasılmanın en iyi etkisini elde etmek için vajinanın SMAS tabakasında eşit şekilde 54-216 çizgi (yaklaşık 1350-5400 nokta) hareket eder.

 

Teknoloji Avantajı
 
1, 7D için iki mod: manuel mod veya otomatik mod değiştirilebilir.2,7D: İlgili parametreler, çalışma süresinin büyük ölçüde kısalmasını sağlayan cilt alanının boyutuna göre ayarlanabilir, cilt üzerindeki enerji noktası etkilerinin daha düzgün olmasını ve iyileştirici etkinin daha iyi olmasını sağlar.
3 ,7D En gelişmiş yüksek teknoloji teknolojisini kullanarak, farklı cilt derinliklerini doğru bir şekilde etkileyen yüz cilt durumuna göre iki tedavi başlığı ile donatılmıştır ve tedavi sırasında enerji epidermisin biraz üzerindedir ve %100 Aynı zamanda, tedavi başlığı tarafından tedavi edilen derinin derinliği, müşterinin ağrısız ve rahat olmasını sağlayarak ayarlanan değerle tutarlıdır.
4,Dermal kolajen ve kolajen lifi üzerindeki termal etkiye ek olarak, yağ tabakası ve fasya tabakası (SMAS) üzerinde de termal stimülasyona sahiptir ve terapötik etkisi Thermage'den çok daha iyidir.
5, İşlem basit ve kullanışlıdır, sarf malzemelerine gerek yoktur, tedavi maliyetlerini büyük ölçüde azaltır.
6, bir seferde en az 18-24 ay sürebilen ve cilt yaşı için yılda bir kez negatif büyüme sağlayan tedaviden hemen sonra sıkılaştırma ve şekillendirme etkisi görülebilir.
7, Tedaviden hemen sonra yapılan makyaj normal yaşamı ve işi etkilemez.
8, birden fazla doğru, düzgün nokta, iyi sonuçlar sağlamak için, dönme açısının otomatik kontrolü yoluyla 360 derecelik 3D surround teknolojisinin gizlilik kullanımı.
9, Enerji kontrol edilebilir ve ilgili parametreler vajinanın derinliğine göre ayarlanabilir, bu nedenle işlem daha güvenli ve daha güvenlidir.
10 ,Güvenli ve non-invaziv: derin kollajen ve elastik lif proliferasyonunun non-invaziv stimülasyonu, tedavi enerjisi mukozal tabakanın biraz üzerinde, %100 hasarsız, müşteri konforunu ve ağrısız olmasını sağlamak için.
11, Operasyondan sonra hemen sıkılaştırma sağlandı.
12, Tedaviden bir hafta sonra normal cinsel yaşama dönebilir.
13 , Yüksek güvenlik: Üst düzey teknoloji onayı ve klinik denemelerden sonra güvenli ve etkilidir ve doğal doğum üzerinde herhangi bir etkisi olmayacaktır.
 
Tip
7D HIFU odaklı ultrason ve RF mikro iğneleme
Tedavi alanı
Yüz, Vücut, Gözler, Boyun/boğaz, Dudaklar, Bacaklar/Kollar, Virgina
Sıklık
7MHz 4MHz 2Mhz
Tedavi Kartuşu
Yüz: 1.5mm, 2.0mn, 3.0mm, 4.5mm;her biri 20000 çekim
Gövde: ;6 mm, 9 mm ve 13 mm;her biri 30000 çekim
nokta mesafesi
1-2mm(Birim 0.1mm ayarlayın)
Paket boyutu
36*42*48cm(m kasa)
Gerilim
110V~240V 50hz/60hz

 

Özel Kompakt HIFU Güzellik Makinesi Vajinal Sıkma 2'si 1 Arada 7D 0

 

 

İletişim bilgileri
Gorgeous Beauty Equipment Manufacture

İlgili kişi: Miss. Alita

Tel: 19909273639

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)