Pekin Xinyingyue Güzellik Ekipmanları Bilim Ve Teknoloji Co, Ltd

Yüksek Kaliteli Güzellik Ekipmanları Profesyonel Üretici

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerCryo lipoliz zayıflama makinesi

Cavi + Lipolaser + Rf + Vakum Cryolipolysis Zayıflama Makinesi Vücut / Yüz İçin

Cavi + Lipolaser + Rf + Vakum Cryolipolysis Zayıflama Makinesi Vücut / Yüz İçin

Büyük resim :  Cavi + Lipolaser + Rf + Vakum Cryolipolysis Zayıflama Makinesi Vücut / Yüz İçin

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: CA08S
Sertifika: CE , ISO , TUV
Model numarası: XYY

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Alüminyum kutu
Teslim süresi: 3-5 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Yetenek temini: 300stes aylık
Detaylı ürün tanımı
Renk: Beyaz İşlevi: yağ kaybı
Garanti: 2 Yıl Güç kaynağı: 110V-120V/220V-240V, 50 / 60Hz
Cryo lipoliz: 4 kolları Görüntüleme: 8.4 inç dokunmatik ekran

Vücut / Yüz İçin Cavi + Lipolaser + Rf + Vakumlu Cryolipolysis Zayıflama Makinesi

1. İşlev:

1. Bazı inatçı şişkin şişkinlikler diyet ve egzersiz için bağışıklık kazanır.

2 Cryolipolysis, yağ hücrelerini apoptozu tetikleyen sıcaklıklara hedefler ve soğutur.

3 Sinirlere veya diğer dokulara zarar vermez, çünkü yağdaki lipitler diğer hücre tiplerinde sudan daha sıcak bir sıcaklıkta kristalleşir.

4. Tedaviyi takiben, yağ hücreleri apoptotik bir ölüm dizisine girer ve önümüzdeki birkaç hafta ve aylarda bağışıklık sistemi tarafından kademeli olarak çıkarılır.

5. Yağ tabakası kalınlığı önemli ölçüde azaltılmıştır.

6. Hedeflenen bölgede yağ tabakasının azaltılması, yan görünümde bir iyileşmeye yol açar.

2.Specification

Cryolipolysis sıcaklığı 5 ℃ ila -10 ℃ ayarlanabilir
Vakum -102KPa
Kavitasyon frekansı 36khz
RF frekansı 10MHz
PDT dalga boyu 650nm
Görüntüle 8,4 inç dokunmatik ekran
Güç kaynağı 110V-120V / 220V-240V, 50 / 60Hz

Soğuk Lipoliz Vakumu

Soğuk Lipoliz Vakum Prosedürü Neden Farklı?

Diğer dokulara zarar vermeden vücut yağını azaltmak - lipolizi - yağ hücrelerinin parçalanmasını - indüklemek, yağ dokusunun invazif olmayan soğutmasıdır.

Temel olarak diğer ya da minimal olarak istilacı modalitelerden farklıdır. Diğer yağ giderme yöntemleri öncelikle, yağa ısı, yüksek yoğunluklu odaklanmış ultrason veya kimyasal enjeksiyonlarla zarar vererek nekrotik hücre ölümünü içerir. Her yaklaşım, özellikle doğru doku derinliğini ve yağ tabakasına yakın veya içindeki diğer yapılara istenmeyen zararı hedefleme konusunda potansiyel teknik zorluklar ortaya çıkarmaktadır. Bu diğer teknikleri kullanarak etkinliğin tahmin edilebilirliği de belirsizdir. Buna karşılık, Soğuk Lipoliz Tedavisi, diğer tüm dokuları korurken sadece yağ hücrelerinde apoptozu hafifçe ve kademeli olarak yağ tabakasını düşürmeye neden olur.

Yağlardaki trigliserit, özellikle düşük sıcaklıklarda katıya dönüştürüleceğinden, yağ şişmelerini seçici olarak hedeflemek ve yağ dokularını çevreleyen dokulara zarar vermeyen kademeli bir işlemle ortadan kaldırmak, istenmeyen yağları azaltmak, yağ hücrelerine maruz kaldığında Hassas soğutma, yağ tabakasının kalınlığını kademeli olarak azaltan bir doğal temizleme işlemini tetikler. Ve tedavi edilen bölgedeki yağ hücreleri, vücudun normal metabolizması sürecinde istenmeyen yağları gidermek için nazikçe elimine edilir.

635nm Diod Lipo Lazer

Diode Lipo Laser Lipolysis cihazı ne işe yarar?

100mw / Diod'lu 12 adet Laser pad'e (8 Büyük, 4 küçük) sahiptir. Toplam diyot, güçlü Lipolysis zayıflaması için 6800mw'dir.

LLLT (Düşük Seviye Lazer Terapisi) yıllardır kullanılmayan manolar için kullanılmış, düşük seviyeli lazerler düşük seviyeli lazer enerjisi yayan lipolaer tedavisi tamamen invaziv değildir, güvenlidir, yağ kaybı için yan etkisi yoktur

Cilt yüzeyine nüfuz eder ve yağ hücre zarlarını uyarır, geçirgenliklerini değiştirir, yağ hücreleri toplam boyutlarını küçültür ve hücre içi yağ serbest kalır, sonra yağ trigliseri kesilen hücre zarlarından dışarı akar ve yavaş yavaş geçtiği interstisyel boşluğa akar. Vücudun zararlı fizyolojik etkileri olmayan doğal metabolik fonksiyonları sayesinde, bu işlem bir inç hastanın kaybetmesine neden olur.

40K kavitasyon

Ultrason Kavitasyon Tedavisi Nedir?

40kHz odaklı ultrason kavitasyon efekti kullanır, tonlarca mikroskobik hava kabarcığının liposit (yağ hücresi) zarlarını çevrelemesine neden olur ve rezonant frekansı ile kabarcıklar yağ hücrelerinin anında parçalanmasına neden olacak kadar yüksek bir basınca neden olur.

Kırılan lipositler daha sonra karaciğere taşınır ve insan vücudundan güvenli bir şekilde metabolize edilir, bu da çok fazla su içilerek desteklenir.

Stabil kavitasyon olarak bilinen bir fenomen nedeniyle adipositlerden (yağ yüklü hücreler) yağ asitlerinin lipolizi ve adipositlerin hücre geçirgenliğinin artması. Artan bir trigliserit akışı elde edersiniz. Ayrıca, fiberlerin mekanik etki (jet stream) ile parçalanması. Son olarak, bazı adiposit içeriği karaciğer tarafından metabolize edilir ve idrarda elimine edilir.

100mw Diod Lipo Laser ile Radyo Frekansı

Radyofrekans ve Lazer Lipoliz'i neden aynı anda kullanıyoruz?

100mw diyot lazerli 3Mhz RF Gövde kullanır.

Ve Kombine Cilt Sıkılaştırma ve Yağ Azaltma Etkinliğidir.

Lazer lipolizi ve radyofrekansı birleştirmek, cilt sıkılaştırma ve yağ azaltma olmadan elde etmek için mantıklı bir yaklaşımdır. Submental, boyun ve çene bölgelerinde cilt sıkılaştırma ve lokal yağ azaltımı elde etmek için lazer lipoliz ve Tripolar radyofrekansın birleştirilmesinin pratikliğini ve değerini araştırıyoruz. Morbidite, hasta kabulü ve hasta memnuniyeti değerlendirildi.

İletişim bilgileri
Beijing Xinyingyue Beauty Equipment Science And Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. chen

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin Message not be empty!